Biuro rachunkowe "DILIGENCE" Beata Dębska swoją działalność rozpoczęło w styczniu 2021r.

Posiadamy Licencje Ministerstwa Finansów jak i ubezpieczenie OC. Nasza kadra pracownicza składa się z doświadczonych księgowych posiadające wykształcenie kierunkowe wyższe,ze stażem 20 letnim, ludzi którzy wykonują ten zawód z pasją.
Gwarantujemy obsługę kompleksową firm o zróżnicowanym profilu działalności, formie rozliczeń i opodatkowania. Korzystamy z profesjonalnego oprogramowania gwarantującego bezpieczeństwo przechowywania danych, wysyłkę JPK.
Wspieramy naszych klientów na etapie początkowym jaką działalność założyć tj spółkę prawa handlowego, spółkę jawną, spółkę cywilną czy działalność gospodarczą. Omawiamy wszelkie aspekty jakie wiążą się z wyborem danej działalności.

Zapewniamy pełną obsługę spraw pracowniczych od założenia Akt Osobowych, przygotowaniu umowy o pracę, zarejestrowaniu pracowników w ZUS oraz przeszkoleniu pracowników z BHP .
Misją naszego biuro jest wspieranie naszych klientów poprzez profesjonalne świadczenie usług księgowych w oparciu o znajomość przepisów prawa podatkowego. Nasza kadra pracownicza dokłada należytej staranności aby być na bieżącą z przepisami poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach.

Beata Dębska

mgr ekonomii

792 823 003


Właścicielką firmy jest Beata Dębska
KONTAKT